Návrat na hlavní stranu rustikalni-dlazby.cz
Cihlový design Dekor dřeva Rustikální obklady Imitace kamene Historizující dlažby

Rustikální obklady

Marca Corona Maiolica - sprcha

Dlouhodobě oblíbeným sortimentem jsou rustikální obklady - hodí se nejen do chat a chalup, ale i do klasických interiérů.

Často bývají velmi dobře zpracované a pokud se vše sladí s odpovídajícím nábytkem případně s kachlovými kamny nebo pecí bude výsledek velmi příjemný a dlouhodobě nám může vyhovovat.

Ve většině případů se jedná o obklady čtvercové, výjimečně může jít i obdélníky.

Malé čtvercové rustikální obklady Maiolica

Velmi zajímavou sérií obkladů z Marcy Corony, kterou tato firma uvedla na trh v roce 2017 je Maiolica. Tyto rustikální obklady se vyrábí v rozměrech 10x10 cm.

V sérii je pouze bílá a modrá barva. Doplňují je dekory (6 typů) a bílé dlažby ve formátu n20x20 - hladké i dekorované.

Obklady Maiolica dekory a Blu 10x10 (Marca Corona) Obklady Maiolica Blu 10x10 (Marca Corona) Obklady Maiolica 10x10 - obložení stolu (Marca Corona) Obklady Marca Corona Maiolica - sprcha Obklady Maiolica Blu 10x10 (Marca Corona) Obklady Maiolica směs dekorů (Marca Corona)

Obklady 15x15 - série Provenzale

Jedním z nejnovějších přírůstků v našem sortimentu je série Provenzale firmy Tonalité. Série má jednotný formát 15*15 a nepřeberné mnořství dekorů a doplňků. Součástí série jsou také osmihranné dlažby - nicméně základní dlaždice ve formátu 15*15 lze také použít jako dlažby na podlahu.

V sérii Provenzale je téměř třicet barev! Doplňují bílá a béžová dlažba v osmihranu společně s čtverečky v základních barvách série, velké množství výrazných i méně nápadných dekorů a listel a další doplňky.

Ceny obkladů Provenzale:

Obklady Provenzale stojí od 898 do 987 Kč/m2 včetně DPH. Série má také poměrně velké množství dekorů s metrážní cenou, např. dekor růží nebo dekor s lístky v rozích, které můžete vidět na následujících obrázcích. Tady je potom cena 1428 Kč/m2.

Tmavě zelené obklady Verde Botiglia a dekory Boccioli Verde placené na m2. Obklady Champagne a Bordeaux s dekorem  Garden - série Provenzale Krásná rustikální koupelna - jednoduchá kombinace žluté a bílé (Provenzale Giallo a Bianco). Provenzale - kombinace modrého a bílého obkladu (Bleu a Bianco). Oranžový rustikální obklad P/rovenzale Miele a dekor Calypso Miele Osmihrany se v sérii Provenzale vyrábí v barvě Champagne a v matné a lesklé bílé - poslední jmenovaná je na obrázku. Kombinace laděná do růžova, růžičky jsou placené po m2 - Provenzale Lampone.

Amarcord

Zajímavé rustikální obklady najdeme i u firmy Del Conca/Faetano - na příklad v sérii Amarcord. Najdeme v ní bílý základ a dva výrazné typy dekorů - směs dekorů ve formátu 20x20 a řezaný dekor na sítu. Všechny prvky série kromě listel mají metrážní cenu.

Tyto rustikální obklady v menším formátu vypadají velmi dobře jek v koupelně, tak i mezi linkou v kuchyni.

Ceny obkladů série Amarcord

Světlý základ vyjde na 551 Kč/m2 včetně DPH, dekory Gradisa ve formátu 20x20 na 1095 Kč/m2 bčetně DPH a řezaná mozaika na 4353 Kč/m2.

Amarcord - obklady Bianco a dekor Gradisca Díky metrážní ceně lze dekor Gradisca skutečně použít ve větších plochách. Kombinace obkladu Bianco, dekoru Gradisca a mozaiky.

Ukázky dalších rustikálních obkladů

Většina firem vyrábí v rámci svého sortimentu jednu nebo dvě série rustikálních obkladů. Některé z těch, které jsme Vám zatím nepředstavili, můžete vidět na fotografiích níže. Pokud sami narazíte na zajímavé obklady v tomto stylu a budete se o nich chtít dozvědět víc, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem.

Série Century s dekory Ophelia mix (APE) Luxusní série Royal firmy Petracers má vše, na co jen pomyslíte Rustikální obklady série Kraklé v zelené batvě Erbe Chiara (Tonalite) Obklady I Chiostri Blanca s dekory Magnolia (Sant Agostino) Rustikální obklady série Mithos (Elios) v modrém provedení Imitace rustikálních kamenných obkladů - série Tivoli (Faetano) Obklady Jolie 10x10 (Marca Corona) v modré a bílé v kuchyni Obklady Jolie Vert (zelená) a dekory Ivoire Vert Trama (Marca Corona) Dekory Break ze série Portland s cenou za m2 (Del Conca/Faetano)

Výrobci uvedených rustikálních obkladů a dlažeb

Na této stránce je uvedné zboží následujících výrobců: Manifattura del Duca, Marca Corona, Tonalité, CIR.

Jakékoli bližší informace o kterékoli dlažbě, kterou vidíte na našich stránkách nebo pokud budete chtít uvedené dlažby koupit, rádi Vám pomůžeme, stačí poslat dotaz na email pixa@obkladyvilimek.cz nebo zavolat na tel. +420 776744063

Dlažby imitující cihly nebo staré cihlové dlažby Dlažby v dekoru dřeva Rustikální obklady a dlažby - koupelny i kuchyně Rustikální dlažby jako imitace různých typů kamene kamene Historizující dlažby napodobující dlažby secesní, klasicistické, prvorepublikové i dlaždice z dalších historických období.

Kontakt: J.V.Pixa 776 744 063, pixa@obkladyvilimek.cz, www.obkladyvilimek.cz, www.velkoformatove-dlazby.cz, další retro obklady...